Od 1990 r. zajmujemy się dostarczaniem wyrobów hutniczych ze stali czarnej i ocynkowanej dla Klientów detalicznych i hurtowych. Jako hurtownia stali dostarczamy stal konstrukcyjną i stal zbrojeniową m.in. na budowy, konstrukcje stalowe, ogrodzenia, balustrady oraz do warsztatów ślusarskich i produkcyjnych.

Staramy się, aby oferowane przez nas wyroby hutnicze, akcesoria metalowe oraz usługi kompleksowo spełniały oczekiwana naszych Klientów w zakresie zakupu stali. Dlatego też oferujemy naszym Klientom:

  • bardzo szeroki asortyment wyrobów hutniczych,
  • doradztwo w zakresie zakupu,
  • transport zakupionych towarów,
  • cięcie na wymiar,
  • możliwość zamówienia wyrobów hutniczych niedostępnych w ciągłej sprzedaży,
  • szeroką gamę artykułów koniecznych do obróbki stali dostępnych w naszym sklepie metalowym.

Sprzedaż towarów realizujemy na terenie naszej siedziby w Tarnowie, dowozimy nasz asortyment Klientom m. in. na terenie Tarnowa, Wojnicza, Dębicy, Mielca, Tuchowa, Dąbrowy Tarnowskiej, Brzeska, Bochni, Nowego Sącza, Krakowa oraz w każde inne wskazane przez Klienta miejsce.

Wieloletnia współpraca z kilkudziesięcioma dostawcami pozwala nam na terminową realizację zamówień dla naszych Klientów, a także sprowadzenie dla Klienta towarów niedostępnych w ciągłej sprzedaży. Dbamy o to, aby każdy oferowany przez nas towar spełniał wymagania jakościowe (posiadał atesty, aprobaty i certyfikaty) oraz aby nasi Klienci otrzymywali jak najlepszy towar w jak najniższej cenie.

Sprzedaż towarów i usług odbywa się na podstawie Ogólnych Warunków Sprzedaży.

 

STALe do Waszej dyspozycji od 30 lat!